Soutěž o stavebnici Lego na Alze: Optimalizace 3D modelů a úspěšné výsledky

Soutěž o stavebnici Lego na Alze: Optimalizace 3D modelů a úspěšné výsledky

Soutěž o stavebnici Lego na Alze

Minulý rok se na Alze konala soutěž o stavebnici Lego, která přinesla mnoho radosti a vzrušení. Hlavním lákadlem této soutěže byly 3D modely, které jsme vytvořili a dodali. Každý z těchto modelů obsahoval výherní kód, který byl možné najít při zobrazení 3D modelu v rozšířené realitě.

Optimalizace 3D modelů pro soutěž

Optimalizace těchto 3D modelů byla náročným procesem, který si vyžadoval mnoho času a úsilí. Některé tyto modely měly 30 milionů polygonů. Museli jsme se zaměřit na jejich detailnost, přesnost a také na možnost zobrazení v rozšířené realitě. Chtěli jsme, aby každý 3D model vynikal svou kvalitou a přesností, aby se soutěžící mohli co nejvíce ponořit do virtuálního světa Lega.

Výsledky soutěže

Výsledky soutěže byly velmi pozitivní a nad očekávání. Soutěžící byli nadšeni nejen z možnosti získat skvělou stavebnici Lego, ale také z možnosti zobrazení 3D modelů v rozšířené realitě. Tato inovativní technologie přinesla soutěži nový rozměr a zvýšila její atraktivitu.

Celkově lze říci, že i přes náročnost optimalizace 3D modelů, výsledek stál za to. Soutěž o stavebnici Lego na Alze byla úspěšnou akcí, která přinesla radost a zážitek všem zúčastněným.

Více o soutěži